Про нас

Компанія «D solutions» – це повний цикл, від ідеї до втілення! Фірма надає необхідний комплекс рішень по реалізації ідей у сфері виробництва пластикової тари (HDPE/PET) з подальшим її наповненням/фасуванням.
Оперативність, якість, індивідуальний підхід

Поєднання унікального досвіду, знань
та щирого ставлення до людей і бізнесу.

Компанія «D solutions» – це повний цикл, від ідеї до втілення! Фірма надає необхідний комплекс рішень по реалізації ідей у сфері виробництва пластикової тари (HDPE/PET) з подальшим її наповненням/фасуванням. Також це імпорт, продаж екструзійно видувних машин, термопласт автоматів, прес форм до них, технічна підтримка і навчання обслуговуючого персоналу.

Ми поставляємо: дробарки, гранулятори, вакуумні автозавантажувачі, міксера, дискові подрібнювачі, промислові холодильники і чилера, сушильні бункера, прес форми для ЕВМ/ТПА/PET, регулятори температури прес форми, дозатори мастербача (пігменту), конвеєри.

Ми пропонуємо Вам поєднання унікального досвіду, знань і щирого ставлення до людей і бізнесу. Ми гарантуємо ретельний контроль поставленої продукції, конкурентоспроможні ціни, високий рівень обслуговування і супутніх послуг. Оперативність, якість, індивідуальний підхід є основними принципами роботи ТОВ “D solutions”.